Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
E ticaret Sitesi Açmak ve Satış Yapmak İçin Ne Gerekiyor?
E ticaret nasıl yapılır, e ticaret sitesi satın alırken veya yaparken dikkat edilmesi gerekenler, e ticaret sitesinde olması gerekenler nelerdir, sanal ticarette bilmeniz gerekenler, internetten ticaret nasıl yapılır ne gerektiği hakkında merak edilenlerin hepsini yazımızda bulabileceksiniz.
Neden Web Sitem Olması Gerekiyor?
Orta ve küçük boyutlu işletmelerin, aslında tam da en çok ihtiyaçları olduğu bir zamanda hala bir web sitelerinin olmaması, ve yaptırmayı düşünmemeleri nasıl açıklanabilir?
Google PageSpeed Insights Nedir? Kullanımı Nasıl ?
E-ticaret siteleri artın insanların nerdeyse ceplerinde. Bilgisayar, tablet ve telefon gibi cihazlardan alışveriş yapabilmek artık mümkün. Ürün ve hizmetler de çeşit zenginliğine sahip. Ama kullanıcıların e-ticaret sitelerinden alışveriş yapmalarının tek sebebi kolaylık ya da çok çeşitlilik değil. Teknoloji çağında insanların beklentisi ve en büyük sıkıntısı zaman olduğundan, en önemli faktör hız diyebiliriz.
Dijital Medyada Yer Almak
Firmanızı dijital medya ve sosyal paylaşım alanlarındaki kullanım alanlarını detaylıca analiz ederek sizlere aktarıyoruz
Robots.txt Nedir ve Nasıl Oluşturulur?
Robots.txt dosyasının ne önemi olduğunu ve ne işe yaradığını detaylıca sizlere aktardığımız yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz
Google Reklam Maliyetleri Nasıl Düşürülür?
Google Ads reklamlarını oluştururken ve yönetim sürecinde dikkat etmeniz gereken noktalara nelerdir?
Ücretsiz E-Ticaret Danışma Hattı