Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

My E-Ticaret olarak 2004 yılında özellikle Web Tasarım, 2008 yılı itibariyle web yazılım alanında hizmet vermek amacıyla Malatya da kurulmuştur. Günümüzde internet hizmetlerinde, güvenlik ve teknoloji alanında hizmet yelpazesini genişletmiş aynı zamanda Malatya' da internet hizmetlerinde ilklerden olup ve sektöründe lider firmalarla çalışarak referanslarına eklemiştir.

Satış sonrası kesintisiz destek hizmetlerimizle ön plana çıkma hedefinden ayrılmamış olan firmamız gelişen teknolojiyle birlikte sektördeki ihtiyacı karşılamak adına E-Ticaret yazılımını kullanıcılarına sunmuş ve kalitesini müşterilerine hissettirmiştir.

Profesyonel e-ticaret çözümleri üretiyoruz

12 yıldır internet üzerinde web çözümleri üreten firma olarak yolumuza sağlam adımlarla devam ediyoruz. Sektör tecrübemizi; doğru bilgi, değişim, işbirliği ve güven ile harmanlayarak e-ticaret alanında küresel bir oyuncu olma yolunda ilerliyoruz.

Bizi tercih eden 800+mutlu müşteriye sahibiz

İşini e-ticarete taşımak ve online pazarda büyümek isteyen binlerce müşterimiz için ticareti daha kazançlı hale getiriyoruz. ‘Müşteri odaklı’ çalışma anlayışımız ile beklentileri karşılıksız bırakmayan profesyonel e-ticaret çözümleri üretiyoruz.

Yaşadığımız topluma değer katmaya çalışıyoruz

My E-Ticaret olarak, sosyal sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bunun için sosyal sorumluluk kapsamında üzerimize düşen bütün görevleri yapıyoruz ve destekliyoruz.

 

My E-Ticaret Mimar Yazılım Markasıdır.


0

0

0

0
Ücretsiz E-Ticaret Danışma Hattı