Müşterilerimizin Yorumları
Birlikte çalıştığımız müşterilerimiz hakkımızda neler söyledi?
1993 yılından bu yana hizmet verdiğimiz elektrik, elektronik sektöründe, teknolojinin gelişmesiyle birlikte çağın teknolojisine ayak uydurmak için e-ticaret sitesi yapmaya karar verdik. Beklentilerimizin üstünde olan bir yazılımla tanıştık. Oldukça gelişmiş özellikleri sayesinde zorlanmadan müşterilerimizin de taleplerine uygun esnek bir yazılım gerçekten. Teşekkürler My-Eticaret ve ekibi.
Orhan OĞUZ
Kurucu
E-ticaret için daha önceden bir kaç firma ile çalıştık ve son olarak tavsiye üzerine My-Eticaret 'i kullanıyorum. Genel olarak kullanım kolaylığı çok fazla. Yaşadığımız sorunlara bakış açıları ve bir çözüm ile değil, birden fazla çözüm üretmeleri çok güzel. Ekipler çok iyi ve sizi dinliyorlar. İstediğimiz zaman kendilerine ulaşabiliyoruz. My-Eticaret 'i kullanmaya başladığımızdan bu yana çok rahat ettik çok teşekkür ederiz.
Ahmet TEMELLİ
Şirket Sahibi
Gelişen teknoloji ile birlikte web sitemizdeki yoğun talepleri karşılayabilmek adına; işinde uzman, deneyimli, esnek çözümler sunabilen bir e-ticaret yazılımı arayışına girdik ve My-Eticaret yazılımına geçmeye karar verdik. 2 yıldır kullandığımız bu alt yapı gerçekten şimdiye kadar boşa vakit kaybetmişiz. Yazılım ve sürekli gelişmeye devam ediyor. İsteklerimiz anında karşılanıyor, satış dışında düşünmeniz geren bir şey kalmıyor. Sizlerede denemenizi şiddetle tavsiye ederim. Teşekkürler.
Özgür CANPOLAT
Kurucu
Ücretsiz E-Ticaret Danışma Hattı